Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

termékmenedzser - lakossági hitelezés fejlesztés

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

Mit várunk Tőled a pozícióban?

  • ismerd a terméked, az értékesítési folyamatot és a hitelbírálati folyamatot
  • kövesd nyomon, hogy mit csinál a konkurencia, meríts ötlet tőlük,
  • a nemzetközi piacról figyeld merre mozdulnak a trendek az új technológiák terén, lásd meg bennük a termékfejlesztési lehetőségeket
  • segítsd a marketing és értékesítés támogatás munkáját elemzésekkel, ötletekkel
  • az értékesítők naprakész tudását az oktatási anyagok összeállításával támogasd
  • a jó ötleteidet add el a vezetők felé, írjál róluk beszámolókat, előterjesztéseket - mindezt akár angol nyelven is
  • komplex gondolkodást
  • felelős, céltudatos, problémamegoldó hozzáállást

Mit adunk Neked?

  • önállóságot, de mindig ott leszünk melletted, hogy segítsünk
  • nemzetközi csapat tagja lehetsz a KBC csoporton belül, akik megosztják egymással a jó gyakorlatokat és buktatókat
  • testközelből megtapasztalhatod az értékesítési folyamatot a fióklátogatások alkalmával
  • az ötleteidet prezentálhatod a megfelelő fórumon

Munkakör betöltésének feltételei

Mit várunk Tőled jelentkezéskor?

  • termékmenedzsmenti tapasztalatot jlezáloghitel-, esetleg támogatások kapcsán
  • jó írásbeli és szóbeli szakmai angol nyelvtudást
  • gazdasági felsőfokú végzettséget
  • kezdeményezőkészséget, vállalkozó szellemet

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Központi Hitelinformációs Rendszer (KHR) és a kapcsolódó szabályrendszer ismerete előnyt jelent
  • fiókhálózatban és/vagy értékesítés támogatásban szerzett tapasztalatod előnyt élvez
Állás azonosító: 7946
Pozíció pontos megnevezés: termékmenedzser - lakossági hitelezés fejlesztés
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Marketing / Termékmarketing