Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

univerzális tanácsadó

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • Napi munkája során
  • felismeri és megérti a lakossági valamint a kis- és középvállalkozói ügyfeleink igényeit és megtalálja a számukra legmegfelelőbb hitel, biztosítás és befektetési lehetőségeket;
  • gyorsan és precízen megoldja a felmerülő problémákat, szem előtt tartva az ügyfeleink elégedettségét;
  • pontosan intézi a pénztári ki- és befizetéseket, napról-napra biztosítja a fiók pénzforgalmának folyamatos stabilitását;
  • a fiók aktív tagjaként együttműködik munkatársaival az egyre jobb eredmény eléréséért és élvezi a közös sikereiket;
  • feszes határidők, komoly elvárások mellett képes hosszú távon is megfelelően teljesíteni és ügyfélközpontúan viselkedni egy dinamikus környezetben.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Új munkatársunk belépéskor alapos felkészítést kap, és a későbbiekben sem engedjük el a kezét, folyamatos szakmai támogatást biztosítunk neki. A rendszeres képzéseink nemcsak jó alapot adnak a napi munkavégzéshez, hanem kiváló szakemberré fejlesztik őt.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ahhoz, hogy Ön sikeres lehessen ebben a munkakörben, elengedhetetlen, hogy legalább középfokú gazdasági vagy bankszakmai végzettséggel rendelkezzen, és magabiztosan kezelje az MS Excel és az MS Word programokat. Előny, ha rendelkezik hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, beszél angolul, valamint szeret emberekkel foglalkozni.
Állás azonosító: 6496
Pozíció pontos megnevezés: Univerzális tanácsadó
Munkavégzés helye: Győr, 9024 Vasvári Pál utca 1/a. (Pláza)
Szakterület: Fiókhálózat