Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

vállalati kapcsolattartó

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • a portfoliójába tartozó ügyfelek hitel- és egyéb ügylet igényeinek minőségi kiszolgálása,
  • a portfolión realizálható bevétel és profit elvárások szerinti biztosítása,
  • a vállalati stratégia ügyfélszintű kivitelezése,
  • ügyfélkapcsolatok kialakítása, meglévő portfolió ápolása,
  • döntéselőkészítési tevékenységgel és döntéssel összefüggő feladatok ellátása,
  • hitelezés - banki kötelezettségvállalásra vonatkozó döntések előkészítése,
  • csapatszintű együttműködés hitelelemző és operációs munkatársakkal, munkájuk irányítása, nyomon követése,
  • adminisztratív és helyettesítési feladatok ellátása,
  • aktív termék / szolgáltatás értékesítés,
  • keresztértékesítés

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • 2-5 éves szakmai tapasztalat,
  • számviteli, mérlegelemzési és pénzügyi ismeretek,
  • banki könyvelési, nyilvántartási rendszerek ismerete,
  • munkakör ellátásához szükséges jogi, piaci ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban,
  • értékesítési dinamizmus,
  • vállalkozó szellem,
  • kezdeményező készség,
  • meggyőző kommunikáció,
  • csapatmunka,
  • ügyfélorientáltság,
  • átlagon felüli kapcsolatteremtő képesség

Állás azonosító: 7539
Pozíció pontos megnevezés: vállalati kapcsolattartó
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Vállalati kapcsolattartás (Nagyvállalat, KKV, faktoring, lízing)