Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

gdpr szakértő

Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.

Te & a K&H

Olyan tehetséges kollégát keresünk, akivel együtt folyamatosan biztosíthatjuk adatvezérelt világunk alapjait,  hiszen mindennapi munkánk egyik legfontosabb tartópillére a jogszerű adatkezelés. Téged várunk a jó hangulatú, összetartó csapatunkba, ha otthon érzed magad az adatkezelés világában, szívesen követed a jogszabályok változásait, képes vagy megtalálni az ehhez tartozó újszerű és kreatív megoldásokat, van már tapasztalod a consent témában, átlátod a komplex rendszereket, otthonosan mozogsz a projektszerű működésben és képes vagy a jogi lehetőségeket üzleti gondolkodás mentén a kitűzött célok elérésének szolgálatába állítani.

  • a Lead Management csapat tagjaként, kiemelt szereped lesz abban, hogy az adatvezérelt lead management zavartalan működésének érdekében a jogi- és compliance területekkel együttműködve finomhangold a meglévő, illetve kialakítsd a jövőben szükséges jogszerű adatkezelési struktúrát
  • a Te kezedben lesz a teljes meglévő Consent stratégia finomhangolása és működtetése, melynek támogatnia kell az üzleti célok elérését. Te leszel a kapocs az  üzleti  és a jog/compliance területek között és Te biztosítod azt a megoldást, amely a megfelelő jogalap alkalmazásával támogatni tudja az üzleti törekvéseket.
  • a Te feladatod lesz a kialakított consent struktúra karbantartása és Te koordinálod a változó jogi- és üzleti környezetre válaszoló újításokat az adott igénytől (legyen az üzleti vagy compliance) kezdve a folyamat kialakításon és a szövegíráson át a szabályozói környezetbe illesztésen és technikai rendszerekben való implementálásig, összefogva az érintett területek szereplőit
  • Te gondoskodsz arról, hogy a szervezetben az ügyfélponti ügyintézőktől a központi vezetőkig, mindenki birtokában legyen az aktuális consent struktúra ismeretének.

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

  • dinamikus és barátságos munkahelyi környezet, közel az üzlethez, az ügyfélhez
  • izgalmas, valós, gyakorlati kihívások megoldásában való részvétel
  • segítőkész kollégák, fejlesztő-, személyes szakmai fejlődést támogató vállalati környezet
  • stabilitás, hosszútávú karrierpálya lehetősége

juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez (például: lakásvásárlási elképzeléseidhez)
  • személyre szabható cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • céges laptop
  • home office lehetőség

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • felsőfokú végzettség
  • termék és/vagy folyamat fejlesztés területen szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • jó kommunikációs készséged van
  • aktív angol nyelvtudás szóban, írásban
  • a digitális megoldásokat szerető, kísérletező, proaktív személyiség vagy
  • erős projektszemlélettel rendelkezel

előny:

  • főiskolai, vagy egyetemi végzettség (jogi, vagy gazdasági előny)
  • minimum 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • consent tapasztalat (pénzügyi szektor előny)
  • képesség a több területet érintő feladatok, projektek koordinációjára
  • képesség a komplex feladatok önálló ellátására
  • analitikus gondolkodás, kreativitás, innovatív szellem, gyakorlati érzék
  • pontosság, megbízhatóság, magabiztosság, döntésképesség
  • jogi megfelelőség és audit folyamatok követésében jártasság, a folyamatos jobbítás igénye, képessége
  • irodai alkalmazások készségszintű ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

munkavégzés helye:

  • Központi irodánk a Lechner Ödön fasor 9. alatt található, a IX. kerületben.
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a 2-es, 24-es villamossal, 23-as, 54-es, 55-ös busszal és a H7-es HÉV-vel is.
  • Kellemes Duna-parti környezetben dolgozunk, környezettudatos, fenntartható, LEED arany minősítéssel rendelkező irodaházban töltjük mindennapjainkat.
Állás azonosító: 12343
Pozíció pontos megnevezés: GDPR szakértő
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület
Szakterület: Marketing / Termékmarketing