András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

szakmai gyakorlat - pr & marketing kommunikáció

Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.

Te & a K&H

Kommunikáció vagy marketing szakon tanulsz & gyakorlati tapasztalatot is szereznél a tanulmányaid mellett? Jelentkezz a K&H kommunikációs csapatába & töltsd a szakmai gyakorlatod nálunk & fejleszd képességeidet változatos feladatokon keresztül!

Feladatok, amik Rád várnak:
  • kommunikációs projektek előkészítése & kivitelezése (sajtótájékoztatók, rendezvények, kitelepülések)
  • az aktivitásokhoz kapcsolódó kreatívok készítése, egyedi megjelenések, ajánlatok koordinálása
  • szövegírási feladatok, szövegek véleményezése
  • kapcsolattartás és együttműködés társterületekkel, ügynökségekkel
  • az aktivitások adminisztrációs feladatainak ellátása

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

  • nagyvállalati környezetben elmélyedni a szakma gyakorlati részeiben
  • minden nap valami újat, izgalmasat tanulni
  • szakdolgozatodat vagy projektmunkádat elkészíteni a támogatásunkkal
  • egy okos épület falai között ledolgozni a munkaidődet, bár ezt időnként otthonról, a kanapéról is megteheted
  • céges laptop és céges okostelefon, internet hozzáféréssel
  • sőt, leigazoljuk a kötelező szakmai gyakorlatodat is

juttatások:

Havi nettó=bruttó 174.000 Ft fizetés jár heti 40 óra vállalása esetén. Részmunkaidő esetében időarányosított az összeg.

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • folyamatban lévő felsőfokú, diplomát adó tanulmányokat folytass a gyakorlat szempontjából releváns területen
  • nappali tagozaton tanulj és rendelkezz aktív hallgatói jogviszonnyal
  • szükséges, hogy az iskola által kötelezően előírt szakmai gyakorlatod töltsd nálunk
  • miniumum 320 óra szakmai gyakorlati időt ír számodra elő az egyetem
  • aktív angol nyelvtudás, ami ma már mindenhol előny, így nálunk is
  • legyél pontos, és ügyelj a részletekre a megvalósítás során is
  • rendelkezz magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • legyen jó helyzetfelismerő, problémamegoldó készséged
  • szeress és akarj csapatban dolgozni
  • ha gyakorlott vagy a képszerkesztésben, azt is nagyra értékeljük

munkavégzés helye:

  • Központi irodánk a Lechner Ödön fasor 9. alatt található, a IX. kerületben.
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a 2-es, 24-es villamossal, 23-as, 54-es, 55-ös busszal és a H7-es HÉV-vel is.
  • Kellemes Duna-parti környezetben dolgozunk, környezettudatos, fenntartható, LEED arany minősítéssel rendelkező irodaházban töltjük mindennapjainkat.
Állás azonosító: 12115
Pozíció pontos megnevezés: szakmai gyakorlat - PR & marketing kommunikáció
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület
Szakterület: Kommunikáció
Munkaszerződés típusa: határozott idejű