András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

marketing menedzser

Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.

Te & a K&H

A K&H Bank meghatározó szereplő a KKV szegmens banki kiszolgálásában.

A KKV szegmens marketing területen egyedi marketing megoldásokkal, versenyképes szolgáltatások biztosításával, digitális innovációk bevezetésével új és meglévő ügyfeleinkért dolgozunk. Célunk, hogy vállalkozó ügyfelink partnerként tekintsenek ránk, támogassuk őket üzleti céljaik elérésében, akár alap banki, akár bankoláson túlmutató szolgáltatásokról legyen szó.

Ha szeretnél velünk együtt dolgozni, ügyfeleink és a KKV szegmens sikeréért, jelentkezz KKV marketing menedzser pozíciónkra!

KKV marketing menedzser pozícióban az alábbi feladatok várnak rád:

  • KKV daily banking / hitel termékstratégia kialakítása és menedzselése
  • a termékcsoporthoz kapcsolódó árazási politika kialakítása, jövedelmezőség nyomon követése
  • üzleti célok elérése érdekében a kampány aktivitások, akciók tervezése és megvalósítása (akvizíció & meglévő ügyfélportfólió aktiválása)
  • új termékkoncepciók kialakításában, folyamatok optimalizálásbaban részvétel, együttműködve a termékmenedzsmenttel
  • éves üzleti tervezésben való részvétel
  • piac és versenytárs figyelés
  • kapcsolódó döntéshozó anyagok összeállítása
  • kampányeredmények nyomonkövetése, visszamérése
  • közreműködés a KKV értékajánlat kidolgozásában
  • szegmensre irányuló kutatások
  • a kapcsolódó banki fejlesztési projektekben a terület képviselete

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

Összetartó csapatunkban, a K&H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:

  • fejlődj szakmailag
  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád
  • képzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásod
  • belső karrierutakkal támogatunk
  • modern, kényelmes környezetben végezheted napi munkád
  • nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére

juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez (például: lakásvásárlási elképzeléseidhez)
  • személyre szabható cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • céges laptop
  • home office lehetőség

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás (döntéselőkészítő anyagok, prezentációk elkészítése angolul, prezentálás angolul)
  • legalább 4 év releváns szakmai tapasztalat (ideális esetben pénzügyi szektor) marketing, üzletfejlesztés, értékesítés támogatás, szegmens menedzsement
  • KKV szegmens ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • magas szintű ügyfél és bevétel orientáltság
  • társterületi együttműködésben aktív részvétel
  • MS office programok magas szintű ismerete

munkavégzés helye:

  • Központi irodánk a Lechner Ödön fasor 9. alatt található, a IX. kerületben.
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a 2-es, 24-es villamossal, 23-as, 54-es, 55-ös busszal és a H7-es HÉV-vel is.
  • Kellemes Duna-parti környezetben dolgozunk, környezettudatos, fenntartható, LEED arany minősítéssel rendelkező irodaházban töltjük mindennapjainkat.
Állás azonosító: 13053
Pozíció pontos megnevezés: marketing menedzser
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület
Szakterület: Marketing / Termékmarketing