Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

szenior kontroller

Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.

Te & a K&H

A belga KBC Csoport magyarországi leányvállalata, a K&H Bank Zrt., és csehországi leányvállalata, a Československá obchodní banka, a. s. (“CSOB”) úgy döntött, hogy testvérvállalatként összefog egymással, és 2020 második felétől a K&H bankkártya elfogadási üzletága a CSOB magyarországi leányvállalataként, K&H Pénzforgalmi Szolgáltató Kft. néven működik, teljeskörű, megbízható innovatív bankkártya elfogadási szolgáltatást biztosít kereskedők és szolgáltatást nyújtók számára, legyen szó fizikai POS terminálról, online fizetésről, vagy felügyelet nélküli fizetési megoldásokról.
Szenior kontroller munkakörbe keressük kollégánkat!
Feladataid:
  • A Társaság menedzsmentje által meghatározott keretek között és összhangban a stratégiával elkészíti a cég éves és középtávú üzleti és pénzforgalmi terveit.
  • rendszeresen összehasonlítja az időszaki teljesítményeket az elfogadott tervekben foglaltakkal, az eltérésekről kimutatásokat és arról összefoglaló elemzéseket készít.
  • részt vesz a Társaság kontrolling tevékenységét érintő szabályzatok kidolgozásában.
  • kimutatásokat, elemzéseket készít az üzleti eredmény és a költségek alakulásának pontos kimutatása érdekében.
  • önköltségszámításokat és jövedelmezőségi vizsgálatokat végez.
  • rendszeres és eseti adatszolgáltatásokat teljesít a Társaság vezetői, tulajdonosa és a hatóságok/felügyelet számára.
  • részt vesz az üzleti információs rendszer fejlesztésében, üzleti igényeket fogalmaz meg a fejlesztők felé.
  • felel a vállalat irányításához szükséges információs rendszer működtetéséért.
  • együttműködik a könyvelési területtel, a havi riportokat analitikus elemzéssel támogatja.
  • kapcsolatot tart és együttműködik a kontrolling szakterület feladatait érintő szakmai kérdésekben a társaság többi szakterületének munkatársaival.

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

Összetartó csapatunkban, a K&H Pénzforgalmi Szolgáltató Kft-nél lehetőséget biztosítunk, hogy:

  • fejlődj szakmailag
  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád
  • képzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásod
  • belső karrierutakkal támogatunk
  • modern, kényelmes környezetben végezheted napi munkád
  • nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére

juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez
  • személyre szabható cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • céges laptop
  • home office lehetőség

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • felsőfokú, pénzügyi szakirányú végzettség,
  • minimum 3 év banki tapasztalat vagy pénzügyi vállalkozásnál, könyvvizsgáló cégnél (Big4) szerzett gyakorlat,
  • szóban és írásban egyaránt aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • kiváló gyakorlati, készségszintű Excel ismeret,
  • erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség,
  • önállóság és precizitás, analitikus képesség, rendszerszemlélet,
  • jó problémamegoldó képesség

előny:

  • kártyaelfogadási vagy kártyakibocsátási területen szerzett szakmai tapasztalat

  • adatbáziskezeléssel, lekérdezések készítésével és futtatásával kapcsolatos gyakorlat

munkavégzés helye:

  • Központi irodánk a Lechner Ödön fasor 9. alatt található, a IX. kerületben.
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a 2-es, 24-es villamossal, 23-as, 54-es, 55-ös busszal és a H7-es HÉV-vel is.
  • Kellemes Duna-parti környezetben dolgozunk, környezettudatos, fenntartható, LEED arany minősítéssel rendelkező irodaházban töltjük mindennapjainkat.
Állás azonosító: 13150
Pozíció pontos megnevezés: szenior kontroller
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. H. épület
Szakterület: Számvitel / Kontrolling
Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű
Napi munkaidő: teljes munkaidőben