Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

teszt-automatizálási csoportvezető

Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.

Te & a K&H

A K&H Bank, mint az innovációban élenjáró pénzintézet, nagy figyelmet fordít az informatikai rendszereinek folyamatos továbbfejlesztésére, és a fejlesztések magas minőségére. A minőséget az IT szervezet részét képező Teszt Kompetencia Központ, mint önálló szakterület biztosítja, az itt dolgozó teszt-koordinátorokkal, tesztmenedzserekkel, tesztelőkkel. A szakterület egyik kulcsfontosságú csoportja a Teszt-automatizálási Csoport, melynek feladata az automata tesztelési képesség kialakítása és annak alkalmazása meghatározott fejlesztésekben. Most ennek a csoportnak a vezetőjét keressük.
Feladataid lesznek:
  • A teszt-automatizálás irányítása a Bank kiemelt alkalmazásainak automata teszteléséhez
  • 8-10 teszt-automatizáló mérnök kolléga szakmai irányítása, fejlődésük biztosítása, a szakmai színvonal, teljesítőképesség és motiváció magas szinten tartása
  • A csoport erőforrásainak tervezése
  • Részvétel a projektek előkészítésében: az automatizálás terjedelmének, a munka ütemezésének, ráfordításainak és költségeinek meghatározása, döntések támogatása
  • A projektekben folyó teszt-automatizálási munka felügyelete, problémák megoldása, eszkalációs pont biztosítása szakmai és erőforrás-kérdésekben
  • Biztosítani az elkészült tesztautomaták maximális kihasználását a projektekben és regressziós tesztek során a manuális tesztelés kiváltása érdekében
  • A teszt-automatizálási módszerek, szabványok, eszközök, keretrendszer egységes használatának felügyelete és ezek továbbfejlesztése
  • A teszt-automatizálás szervezeten átívelő folyamatainak működtetése és továbbfejlesztése, közösen az érintett fejlesztési, tesztelői és üzleti érintettekkel
  • Részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatban
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, megrendelések kezelése
  • Aktív részvétel a teljes Teszt Kompetencia Központ szakterület működésének fejlesztésében

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

Összetartó csapatunkban, a K&H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:

  • fejlődj szakmailag
  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád
  • képzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásod
  • belső karrierutakkal támogatunk
  • modern, kényelmes környezetben végezheted napi munkád
  • nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére

juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez (például: lakásvásárlási elképzeléseidhez)
  • személyre szabható cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • céges laptop
  • home office lehetőség

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai)
  • Tesztelési területen (tesztelőként, tesztmérnökként, tesztmenedzserként) nagyvállalati környezetben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Teszt-automatizálásban szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • Részvétel teszt-automatizálási folyamatok, sztenderdek, keretrendszer kialakításában
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Érdekérvényesítő, konfliktusokat jól kezelő, határozott személyiség
  • Csapat motiválására, ösztönzésére való képesség

előny:

  • Releváns nemzetközi szakmai (pl. ISTQB) minősítések
  • Pénzintézeti, pénzintézeti beszállítói vagy a pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat

munkavégzés helye:

  • Központi irodánk a Lechner Ödön fasor 9. alatt található, a IX. kerületben.
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a 2-es, 24-es villamossal, 23-as, 54-es, 55-ös busszal és a H7-es HÉV-vel is.
  • Kellemes Duna-parti környezetben dolgozunk, környezettudatos, fenntartható, LEED arany minősítéssel rendelkező irodaházban töltjük mindennapjainkat.
Állás azonosító: 12609
Pozíció pontos megnevezés: teszt-automatizálási csoportvezető
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület
Szakterület: IT
Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű