Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

website product owner

Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.

Te & a K&H

feladatok, amik rád várnak:

  • a K&H Bank és Biztosító üzletágaihoz kapcsolódó webes alkalmazások fejlesztési és tartalomszerkesztői munkafolyamatainak irányítása
  • a felületeket érintő fejlesztési javaslatok megfogalmazása, gyűjtése, priorizálása - backlog menedzsment
  • üzleti igények, követelmények kidolgozása, implementálása
  • a különböző üzleti és szakterületi stakeholderek igényeinek integrációja a termékfejlesztési ütemtervbe, szakmai kapcsolattartás
  • a termékfejlesztési projektek egyeztetése a vezető fejlesztővel, web platform lead PO-val
  • termékfejlesztési dokumentumok, user storyk megírása
  • fejlesztési sprintek tervezése, menedzselése, stand upokon történő részvétel
  • új funkciók demozása az érintett üzleti területek felé
  • az új funkciók/folyamatok tesztelésének tervezése, monitorozása
  • a bank digitális transzformációjában való aktív részvétel
  • éves stratégia és fejlesztési roadmap tervezése és annak kivitelezésének felügyelete
  • KPI-ok proaktív meghatározása, követése, javaslattétel a célok elérésére

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

Összetartó csapatunkban, a K&H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:

  • fejlődj szakmailag
  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád
  • képzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásod
  • belső karrierutakkal támogatunk
  • modern, kényelmes környezetben végezheted napi munkád
  • nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére

juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez (például: lakásvásárlási elképzeléseidhez)
  • személyre szabható cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • céges laptop
  • home office lehetőség

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • közgazdasági/IT szakirányú végzettség
  • banki, biztosítói termék/IT fejlesztési tapasztalat
  • online termékfejlesztés terén szerzett 1-2 éves tapasztalat, főként Business Analyst, vagy Product Owner pozícióban
  • banki termékek ismerete
  • értékesítési szemlélet, ugyanakkor ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • erős érdekérvényesítési, konfliktuskezelési és kommunikációs készség
  • döntéshozatali képesség, magasfokú önállóság
  • work item trackerek ismerete (JIRA, Confluence)
  • a jelenlegi digitális technológiák és trendek erős ismerete

előny:

  • scrum módszertanban, és agilis környezetben szerzett tapasztalat
  • Liferay DXP ismerete
  • UX/UI tervező szoftver ismerete
  • Product Owner képzés elvégzése

munkavégzés helye:

  • Központi irodánk a Lechner Ödön fasor 9. alatt található, a IX. kerületben.
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a 2-es, 24-es villamossal, 23-as, 54-es, 55-ös busszal és a H7-es HÉV-vel is.
  • Kellemes Duna-parti környezetben dolgozunk, környezettudatos, fenntartható, LEED arany minősítéssel rendelkező irodaházban töltjük mindennapjainkat.
Állás azonosító: 11847
Pozíció pontos megnevezés: website product owner
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület
Szakterület: Stratégia / Üzleti elemzés / Projekt menedzsment
Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű
Napi munkaidő: teljes munkaidőben