Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

web alapú alkalmazások üzemeltetési szakterületvezető

Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.

Te & a K&H

  • A Bank web alapú rendszereinek magas rendelkezésre állásának biztosítása
  • 10-12 kolléga szakmai irányítása, fejlődésük biztosítása
  • Feladatok delegálása
  • Incidens és probléma menedzsment
  • Üzemeltetési napi feladatok elvégzésének biztosítása
  • Erőforrás-tervezés
  • Toborzás, kiválasztási folyamatban való részvétel
  • Teljesítmény értékelés és célok adása, nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok, Dokumentációkészítés
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, szerződések kezelése
  • Az üzleti célokhoz legjobban illeszkedő informatikai megoldások kiválasztása
  • Részvétel alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok elkészítésében, döntés-előkészítésben
  • Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez
  • A csapat szakmai színvonalának és teljesítőképességének magas színvonalon tartása
  • Társterületek hatékony együttműködésének elősegítése
  • Minőségbiztosítási és megoldási irányok, szabványok meghatározása
  • Audit ajánlások kezelése

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

Összetartó csapatunkban, a K&H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:

  • fejlődj szakmailag
  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád
  • képzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásod
  • belső karrierutakkal támogatunk
  • modern, kényelmes környezetben végezheted napi munkád
  • nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére

juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez (például: lakásvásárlási elképzeléseidhez)
  • személyre szabható cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • céges laptop
  • home office lehetőség

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai)
  • 5 éves nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Érdekérvényesítő, konfliktusokat jól kezelő, határozott személyiség
  • Csapat motiválására, ösztönzésére való képesség

előny:

  • Pénzintézeti, pénzintézeti beszállítói vagy a pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat
  • Korábbi vezetői tapasztalat

munkavégzés helye:

  • Központi irodánk a Lechner Ödön fasor 9. alatt található, a IX. kerületben.
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a 2-es, 24-es villamossal, 23-as, 54-es, 55-ös busszal és a H7-es HÉV-vel is.
  • Kellemes Duna-parti környezetben dolgozunk, környezettudatos, fenntartható, LEED arany minősítéssel rendelkező irodaházban töltjük mindennapjainkat.
Állás azonosító: 12574
Pozíció pontos megnevezés: web alapú alkalmazások üzemeltetési szakterületvezető
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület
Szakterület: IT